Lazer Kesim Makinesi ile Neler Yapılabilir

08 Şubat 2022
Lazer Kesim Makinesi ile Neler Yapılabilir

Lazer Kesim Makinesi ile Neler Yapılır ? 

Lazer Kesme Makinesi ile birçok sektör bazlı ve kişiye özel ürünler üretilebilirken artık günümüzde çok geniş bi yelpazesi olan Lazer kesim Makinesi İle Hediyelik eşya , Mobilya Sanayisi , Teksil , Mimari Maketler  gibi birçok sektörde hayal gücü ve tasarımlarınıza göre şekil alan lazer kesim makinası ile markalama kazıma , oyma ve kesme işlemini aynı anda yapılmaktadır .

Örneğin : Lazer kesim makinesi okadar günümüzde hayatımızın içindeki şöyle düşünürsek hediyelik eşya oraganizasyon sektöründe bi bebek dünyaya gelmeden baby shower partileri ile hediyelik ve organizyon işlemini yaparken bu artık her sene gelen yeni yaş günleri özel günler söz nişan düğün nikah şekeri vs bir çok alanda bizlere hizmet sunuyor üstelik sadece bu sektör değil giydiğimiz ayakkabılarımızda , elbiselerimizde lazer kesim işlemi bulunuyor evlerimizde lazer kesim kapı süsleri , duvarda lazer kesim panolar , işyerlerinde matbaa üzeri ürünlerde , tabelalarımızda aslında günlük hayatımızda çok fazla yeri var lazer kesim makinelerinin .

Lazer Kesim Makinesi Hangi Ürünleri Kesebilir ?

Lazer kesim makinesi ile ahşap , Mdf , Pleksi , Acrylic , Kumaş , Keçe , Deri , Dekota , Strafor vb Metal olmayan birçok ürünü kesebilirsiniz .

Lazer Baskı Nedir ?  

Lazer baskı yani aslında lazer markalama işlemi olarakta adlandırılmaktadır . Lazer Kesim makineleri Renkli Baskı Yapamaz , Üzerinde Kaplama Olan Boya gibi malzemelerin ham ana Rengini Ortaya çıkarırı , bu işlemi ahşap üzerinde Yakma işlemi yaparak Sağlayabilirsiniz . 

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.