Lazer Kesim Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

20 Şubat 2023
Lazer Kesim Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Lazer Kesim Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Bir lazer kesim makinesi satın almak istiyorsanız, ihtiyaçlarınız için doğru makineyi aldığınızdan emin olmak için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli faktör vardır. Düşünülmesi gereken şeyler var:

 

Lazer gücü: Lazerin gücü, bir malzemenin ne kadar kalın kesilebileceğini ve Lazer Kesim Hızınızı belirler. Daha kalın malzemeleri kesiyorsanız, daha yüksek lazer gücüne sahip bir makineye ihtiyacınız olacaktır.

 

Kesim Alanı Boyutu : Kesim alanı Ölçüsü , bir malzemenin ne kadar büyük kesilebileceğini belirler. Yatak boyutunun, kesmeyi planladığınız malzemeleri barındıracak kadar büyük olduğundan emin olun.

 

Lazer türü: Kesme makinelerinde kullanılan farklı lazer türleri vardır; CO2 Lazer , fiber Lazer ve neodim katkılı itriyum alüminyum granat (Nd:YAG) dahil. Her birinin kendi avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınız için hangi lazer türünün size ve işlem yapılıcak malzemelerinize uygun olduğunu kontrol ediniz .

Hassasiyet: Özellikle karmaşık tasarımları kesiyorsanız, lazer kesim makinesinin hassasiyeti önemlidir. Yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirlik düzeyine sahip bir makine arayın.

 

Yazılım uyumluluğu: Lazer kesim makinesini kontrol etmek için kullanılan yazılım da önemlidir. Seçtiğiniz makinenin kullanmayı planladığınız tasarım yazılımıyla uyumlu olduğundan emin olun.

Satış Sonrası Teknik Destek : Lazer kesim makineleri düzenli bakım ve ara sıra onarım gerektirir. İyi bir müşteri desteğine ve ortaya çıkan sorunları hızlı bir şekilde çözebilecek Müşteri Referansları ve Sarf Malzeme Stoğuna Sahip Firmayı Seçin .

Fiyat: Lazer kesim makineleri fiyat olarak büyük farklılıklar gösterir. Bütçenizi belirleyin ve bütçenize uyan ve aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılayan bir makine arayın.

Makineler Arası Farklılık : Lazer Kesim Makinesi Satan Milyonlarca Firma Mevcut Fiyat ve Performansları Firmalar Arası Değişmektedir . Belirlemiş Olduğunuz Birkaç Firmayı Belirleyip fima Ziyaretlerinizi Yapın . Her Firmada Aynı Kalınlıkta ürün ve aynı deseni işleyin ve notlarınıza hız , güç süre , ve kesim hassasiyetini alın .

Müşteri Yorumları ; Lazer Makinesi Alıcağınız firmaların Referanslarını isteyin , Sosyal medya hesaplarından Müşterilerine ulaşıp mesaj atın , ve kesinlikle müşterileri birerbir ziyaret edip kullanımını , Arıza durumunu , Servis ihtiyacını , Sarf Malzemede bekleme olmadan ulaşım sağlanıp sağlanmadığını Öğrenin . Unutmayalım ki Her Satıcı Kendi Ürününü satmak için Makinesinin Tüm iyi özelliklerini sıralar , Ama Kullanıcı Memnun olup olmadığı Noktaları Belirtir . Firmamız 1999 Yılından İtibaretn hiçbir zaman pazarlama ekibi Çalıştırmayan En büyük Satış Noktasının Müşteri memnuniyeti olması için çabalayan ve 24 Yıldır Müşteri memnuniyetleri Sayesinde Satış Yapan ve Yapmaktan Mutluluk Duyan En büyük İlkemiz Müşteri Memnuniyeti ve Kalite olan Eleştirileri yenilik olarak değerlendirip müşteri odaklı çalışmaktayız .

Genel olarak, bir lazer kesim makinesi satın almadan önce araştırmanızı yapmanız ve özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Doğru makineyi bulmak için zaman ayırarak, ihtiyaçlarınızı yıllarca karşılayacak yüksek kaliteli bir makineye sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.