Kosgeb Destekli İş Nasıl Kurarım - Yerli Lazer Kesim Makinesi Kosgeb Desteği

28 Eylül 2020
Kosgeb Destekli İş Nasıl Kurarım - Yerli Lazer Kesim Makinesi Kosgeb Desteği

Merhabalar Arkadaşlar ,

Türkiyenin İlk Lazer Üretim Fabrikası Olarak Sektöre Getirdiğimiz Yerli Üretim Lazer Sertifikası ile Kosgebden %90lık Kısmına Hibe alarak Lazer Kesim Makinesi Sahibi olabilirsiniz . 

Kosgeb Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

Bunun İçin ilk Aşamamız Kosgeb sistemine e-Hizmetler menüsünden KOSGEB'e ilk başvuru butonuna tıklayıp işletme kaydınızı yapabilirsiniz .

Üye Kayıt olmanız ve Sizden istenilen evrakları sisteme yüklemeniz Durumunda Kısa Süre İçerisinden Kosgebden sizlere Dönüş Olucak ve Sonrasında Kosgeb Destekleri Başvuru Kısmından başvurunuzu Yapmanız Gerekmektedir .

Kosgeb Eğitim Süreci ?

Kosgeb 2020 İtibari ile yüz yüze eğitime Son Verip , Online Eğitim Sistemine Geçiş Yapmıştır . Bu Eğitimde Vidolar Sonrası Size Sorular Şeklinde Devam Etmektedir . Eğitim Süreci Yaklaşık 32 Saatlik bi süre zarfından oluşmaktadır . Eğitim Sonrası yeni ,ileri girişimiclik Sertifikanızı Alıp Son Aşama Olan İş planı yani projenizi Hazırlama Kısmına Geliyorsunuz . 

Yeni İş Planı Nasıl Hazırlanır ? 

Bu projede yapmayı plandığınız iş ,sektör ,maliyet ,gelir ,gider,İstihtam vb birçok Noktaya Deyiniyorken işleminizi Kosgeb Danışmanlığı yapan uzmanlardan yardım alarak işlemleriniz çok daha Hızlı Şekilde Bitirebilirsiniz .

Projeniz Onaylandı ve Kurul Aşamasında sizlere Sorulan Sorulara Doğru Şekilde cevap verebilir ve hibe Teşviğinden Yararlanabilirsiniz .

Ayka Lazer olarak Son 7 Yıldır Kosgeb Desteği ile Satışlarımız Yapılmakta ve birçok Özellikle Kadın girişimciler ile birlikte çalışıyoruz . Firmamız Türkiyede Yerli Üretim Lazer Sertifikasında En yüksek Orana Sahip Firmadır . Sizlerde Ayka Lazer Makinesi Alıp %90 Ödediğiniz para iadesini alıp sektörde fark yaratabilirsiniz  Yani %10 luk kısımla sizde Lazer Sahibi olabilirsiniz üstelik Kdv Muafiyeti ile kdv de ödememiş olursunuz . Tek Yapmanız Gereken Bizler ile İletişime Geçmek olucaktır . 

Yerli Üretim Lazer Kesim Makinelerimiz İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız  

Yerli Lazer Kesim Makinesi  

Kosgeb Destekli Lazer Kesim Makinesi 

yerli üretim lazer kesim makinesi ayka

yerli üretim lazer makine

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.